Tworzymy Filmy edukacyjne

 

Multieducatio.pl – powstało z myślą o produkcji i rozpowszechnianiu nowoczesnych produktów edukacyjnych, zarówno dla nauczycieli, jak i rodziców. Proponujemy wysoki standard oraz nowoczesne rozwiązania pedagogiczne. 

 

Tworzymy filmy dokumentalne i popularnonaukowe oraz aplikacje mutimedialne, które poruszają problemy dotyczące młodych ludzi i otaczającego ich świata (z zakresu profilaktyki uzależnień, tematyki społecznej oraz edukacji globalnej). Przy realizacji naszych produkcji  współpracujemy z gronem osób, zajmujących się na codzień edukacją i komunikacją społeczną. Nasze filmy – poza przekazywaniem treści – uczą, intrygują, wyzwalają w widzach pokłady wyobraźni, pobudzają do dyskusji. Aplikacje multimedialne oprócz treści wizualnych, zawierają elementy interaktywne wymagające od odbiorców zaangażowania intelektualnego .

 

Naszą ofertę kierujemy do nauczycieli, pedagogów, szkół – podmiotów które są zainteresowane prowadzeniem lekcji z wykorzystaniem multimediów edukacyjnych, w tym fimów popularnonaukowych i dokumentalnych. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom nauczycieli, dlatego też nasze filmy zostały wzbogacone o materiały dodatkowe – scenariusze zajęć oraz komentarze ekspertów.

 

Poprzez nasze produkcje staramy się przekazać wiedzę, która pozwoli młodym ludziom w sposób świadomy dokonywać wyborów w różnych sytuacjach życiowych, a nauczycielom poprowadzić lekcję w niekonwencjonalny i atrakcyjny sposób.

 

Nasze filmy nagradzane były podczas festiwali filmów dla dzieci i młodzieży m.in. Festiwal Edukino (2013-2018), Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych w Łodzi (2015), VIII Międzynarodowy Festiwal Filmów Dla Dzieci w Krakowie (2015), Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA 2017 i O!PLA 2018.